10 éves jubileumi gálaműsor

10 éves jubileumi gálaműsor

2022. június 11.

2022. június 11.-én, Szombaton került megrendezésre a Letenyei Alapfokú Művészeti Iskola tánc tanszakának 10 éves jubileumi gálaműsora a becsehelyi Faluházban.

A teltházas este folyamán 25 koreográfia került bemutatásra az elmúlt 10 év sikereiből. 

A gálán nem csak az intézmény jelenlegi táncosai, hanem olyan növendékek is felléptek, akik már befejezték tanulmányaikat és csak a műsor kedvéért újra felhúzták tánccipőiket.

 

A jubileumi műsor keretein belül 2 díj is átadásra került. Muik Dávid táncpedagógus Elismerő Oklevelet és Letenye Város Emlékérmet vehetett át Farkas Szilárd Polgármester Úrtól 10 éves munkássága elismeréséül. Pál Marcell és Horváth Katalin Szilvia a „legeredményesebb páros” díját vehette át Muik Dávid tanár Úrtól, aki ezzel köszönte meg az elmúlt 10 év felejthetetlen sikereit a párosnak.

Pályázatok