Adventi gyertyagyújtáson vettek részt a LAMI növendékei és tanárai

Adventi gyertyagyújtáson vettek részt a LAMI növendékei és tanárai

Adventi gyertyagyújtáson vettek részt a LAMI növendékei és tanárai

December 2.-án Adventi gyertyagyújtáson szerepeltek a Letenyei Alapfokú Művészeti Iskola növendékei és tanárai a Letenyei Szentháromság templomban. Az intézmény 40. jubileumi tanéve alkalmából több rendezvénnyel készülnek az iskola dolgozói és tanulói. A programokhoz tartozik a 4 adventi hétvégén való közreműködés a Letenyei templomban, zenei szolgálattal.

Az első hétvégén Köves Laura és Gyulavári Adrien tanárnő növendékei - Hencz Alíz, Baranyai Levente - léptek fel.

A következő hétvégéken újabb műsorokkal kedveskedik az intézmény a város lakosságának.

Kapcsolódó galéria

Adventi gyertyagyújtáson vettek részt a LAMI növendékei és tanárai

Pályázatok