Beiratkozás meglévő növendékek részére

Határidő 2020. május 11.

Tisztelt Szülők!

Szeretnénk Önöket tájékoztatni, hogy megkezdtük a 2020/2021-es tanévre való beiratkozást. A következő tanév előkészítéséhez fontos tudnunk, hogy a jelenlegi növendékeink közül ki folytatja tanulmányait művészeti iskolánkban.

Kérjük Önöket, hogy a jelentkezési lap kitöltésével és visszaküldésével 2020. május 11-ig segítsék munkánkat, mert első körben a meglévő növendékek számára szeretnénk biztosítani a jogviszony folytatását. A fennmaradó üres helyekre új növendékeket kívánunk felvenni.

A létszámot május 29-ig le kell zárnunk!

Felhívjuk a figyelmet, hogy az adminisztrációs kötelezettségek miatt kérjük, tartsák be az időpontokat!

A kialakult helyzetre való tekintettel az alábbi elérhetőségeken várjuk a beiratkozási lapokat:

muveszetiletenye@gmail.com e-mail címen vagy a

www.facebook.com/letenyeialapfoku.muveszetiiskola oldalán.

Köszönettel:

Proszenyák Zsolt István sk.