Énekelj az erdőben - III.

Énekelj az erdőben - III.

2024. 05. 10. - LETENYE

2024. május 10-én, pénteken intézményünk harmadik alkalommal is részt vett az "Énekelj az erdőben" programon, melyet a Madarak és Fák napja alkalmából szervezett meg az Erdő Ajándéka Erdei Iskola és Alapítvány. A kezdeményezés célja, hogy határon innen és túl, felnőttek és gyerekek együtt énekeljenek egy közeli erdőben vagy parkban. 

Az idei évben intézményünk felhívást tett közzé a hozzánk járó növendékek körében, hogy bármely képzőművészeti technikával készítsenek egy műalkotást a természet és a zene kapcsolatának témájában. Növendékeink gyurma makettet, rajzokat, festményeket és horgolt alkotásokat nyújtottak be felhívásunkra. A pályázat eredményhirdetésére a május 10-i napon került sor. Ezt követően az iskola udvarán lévő, hatalmas császárfa árnyékában énekeltek a jelenlévők, majd játékos, lazulós, beszélgetős időtöltés következett.

A vidám pillanatokről az alábbi galériában tekintheti meg a képeket, videót.

Pályázatok