II. Adventi műsor a Letenyei Szentháromság Templomban

II. Adventi műsor a Letenyei Szentháromság Templomban

II. Adventi műsor a Letenyei Szentháromság Templomban

December 09.-én második alkalommal működtek közre növendékeink és tanáraink a szombat esti szentmisén. 

Intézményünk 40 éves jubileuma alkalmával vállalta, hogy az idei tanévben a lehető legtöbb helyszínen és legtöbb rendezvénnyel lesz jelen Letenye város kulturális életében. Ehhez a feladathoz és programsorozathoz tartozik az adventi hétvégéken való zenei szolgálat is a Letenyei Szentháromság templomban a szombat esti szentmiséken. 

Második alkalommal fellépő növendékeink:

Gerencsér Kinga, Végh Emese Márta, Proszenyák Fanni, Proszenyák Réka, Kovács Villő, Baranyai Dávid, Kiss Jeromos, Balassa László, Szokol László

Felkészítő és közreműködő tanárok:

Mázsa Regina Sára, Vajda Zsuzsanna, Kém Sándor

A következő hétvégén - december 16. - ütő tanszakos növendékeinnkel találkozhatnak 17:00-kor a templomban. Előtte 15:00-tól a Mura Térsége Tűzoltózenekar rézfúvósai varázsolnak karácsonyi hangulatot az adventi vásárba, majd 16:00-kor intézményünk növendékei, Betlehemes pásztorjátékkal kedveskednek az odalátogatóknak.

Várjuk Önöket szeretettel rendezvényeinkre!

Kapcsolódó galéria

II. Adventi műsor a Letenyei Szentháromság Templomban

Pályázatok