Kicsinyek Farsangja a LAMIBAN

Kicsinyek Farsangja a LAMIBAN

Ötletes jelmezekben léptek fel a növendékek

Jubileumi 40. tanévünk következő műsoraként a "KICSINYEK FARSANGJA" került megrendezésre a Letenyei Alapfokú Művészeti Iskola szervezésében.

Február 9.-én pénteken a farsang jegyében léptek fel a LAMI kis növendékei hangszeres és táncos produkciókkal. A rendezvénynek a Fáklya Művelődési Ház és Könyvtár táncterme adott helyet. A növendékek ötletes jelmezekben léptek színpadra a szülők és a hozzátartozók nagy örömére.

Rendezvényünket megtisztelte jelenlétével Somogyi Tibor önkormányzati képviselő Úr és Vida László, a Letenyei Polgári Egylet elnöke is, aki ropogtatni valóval kedveskedett a fellépő gyerekeknek, akik a rendezvény után jókedvűen fogyasztották a finom meglepetéseket.

A program elején Friman Martin igazgató köszöntötte a meghívott vendégeket, szülőket, hozzátartozókat és a fellépő növendékeket.

A műsorban Köves Laura Tanárnő, Gyulavári Adrien Tanárnő, Cselényiné Erős Enikő Tanárnő és Muik Dávid Tanár Úr növendékei léptek fel.

Szeretnénk megköszönni a helyszín biztosítását Dömők József Igazgató Úrnak.

KÉPEK lent!

 

Kapcsolódó galéria

Kicsinyek Farsangja a LAMIBAN

Pályázatok