Órabeosztás

Tisztelt Szülők!

Az órabeosztás menetével kapcsolatban tájékoztatom Önöket, hogy a járványügyi helyzetre való tekintettel az intézménybe idegen személy nem léphet be (szülő sem), amennyiben ügyintézés céljából szükséges az intézménybe történő belépés, MASZK VISELÉSE KÖTELEZŐ!

A szülők gyermeküket az intézmény udvaráig kísérhetik! A szaktanárok egymástól elkülönülve, az udvaron fogadják a gyerekeket. Amennyiben a szülők fontosnak tartják a szaktanárral való megbeszélést, javasoljuk az online felületek (KRÉTA, email, zárt csoportok), illetve telefon használatát!

Előzetes óraelosztásokkal kapcsolatban a szaktanárok 2020. szeptember 3-tól tudnak információt nyújtani. Az órabeosztás szeptember 4-én lesz 14:00 és 18:00 óra között zene- és táncművészeti ágon is. A művészeti iskolában az órarend szerinti oktatás kezdete 2020. szeptember 7. (hétfő).

Kérjük a szülőket, hogy a kialakult helyzetre való tekintettel fokozott figyelemmel kövessék az iskola különböző kommunikációs felületeit (KRÉTA, honlap, facebook)!

Bármilyen egyéb kérdéssel forduljanak hozzánk az alábbi elérhetőségeken!

Telefon:

+36 30 783 0504