Tájékoztatás az új munkarendről

2020.03.16.

Tisztelt Szülők!


2020. március 16-tól Művészeti Iskolánkban is új oktatási forma TANTERMEN KÍVÜLI DIGITÁLIS MUNKAREND lép életbe - a koronavírus megfékezése céljából megalkotott kormányrendelet alapján - növendékeink nem látogathatják intézményünket!


A legfrissebb tájékoztatások szerint a minisztériumban megkezdték a Művészeti Iskolák részére is a módszertani ajánlások kidolgozását. Kollégáimmal azon leszünk, hogy a tanév zökkenőmentes folytatása biztosított legyen. Az ehhez szükséges újfajta digitális lehetőségeket felmérjük, és a minisztérium ajánlásával összhangban kialakítjuk.
Tisztelettel kérjük, folyamatosan figyeljék értesítéseinket a megszokott formákban és természetesen az e-Kréta felületen keresztül is!


Türelmüket és megértésüket megköszönve:


Proszenyák Zsolt István
intézményvezető

Kapcsolódó galéria

Tájékoztatás az új munkarendről

Pályázatok