Veszélyhelyzeti rendelkezések

Veszélyhelyzeti rendelkezések

2021.03.05.

A koronavírus járvány terjedése miatt a Kormány a védelmi intézkedések ideiglenes szigorításáról szóló kormányrendeletben foglaltak alapján

 

TANTERMEN KÍVÜLI,

DIGITÁLIS MUNKAREND BEVEZETÉSÉRŐL HATÁROZOTT

2021. március 8. és április 6. között.

 

Minden növendékünk és szülője a feladatokról, tananyagról közvetlenül a hangszeres és szolfézs tanárától kap értesítést. Kérjük a szülőket, hogy lehetőség szerint ellenőrizzék növendékeink otthoni felkészülését, tudatosítsák gyermekükben, hogy a tanév tovább folytatódik.

A digitális munkarendre való átállással a tanév zökkenőmentesen folytatódik, így a térítési díjak tekintetében sem történik módosítás. Kérjük a szülőket, hogy a II. félévi térítési díjakat rendezzék, mert a határidő hamarosan lejár!

A tavaszi szünet intézményünkben 2021. március 29-től április 6-ig tart. A tavaszi szünet ideje alatt nincs tanítás!

A szünet utáni első tanítási nap: 2021. április 7. (hétfő), hagyományos formában.

 

Tisztelt Szülők!

Továbbra is számítunk az együttműködésükre, hogy a tanulók a tantervi követelményeket folyamatosan el tudják sajátítani. A felmerülő kérdésekkel, problémákkal kapcsolatban konzultáljanak pedagógusainkkal vagy keressenek minket a megszokott módokon!

A Letenyei Alapfokú Művészeti Iskola Nevelőtestülete nevében:

Proszenyák Zsolt István

intézményvezető

 

Elérhetőségeink:

Telefon: +36 30 783 0504

Email: muveszetiletenye@gmail.com

Facebook: facebook.com/letenyeialapfoku.muveszetiiskola

Honlap: letenyezeneiskola.hu

 

Pályázatok